Wereld Theater Cruise

 

Prijs: € 49,50 p.p.

Met onze arrangementen combineer je een rondvaart door de Amsterdamse grachten met een spannende, gezellige of muzikale activiteit. Voor elk seizoen en elk soort gezelschap hebben we een geschikt programma. Net als al onze andere vaarten is deze prijs per persoon inclusief BTW.

Wereld Theater Cruise

In 2010 zoekt Blue Boat Company de randen van de nieuwe wereld op in een samenwerking met het Tropentheater. Het Tropentheater is een onderdeel van het Koninklijk instituut voor de Tropen en is hèt podium voor concerten, dansvoorstellingen, (jeugd)theater en films uit alle niet-westerse landen en de randen van Europa.

Blue Boat Company start uw avond met een heerlijk ontspannen vaart over de grachten, waarbij de Plantage buurt natuurlijk een onderdeel van de tocht zal zijn. Tijdens deze cruise wordt u door onze gastheer/vrouw in de watten gelegd met heerlijke hapjes en drankjes. Na 1,5 uur gezelligheid en ontspanning brengt Blue Boat Company u tot aan de deur van het Tropentheater waar u de avond kunt voortzetten door te genieten van een voorstelling naar keuze.

Data & tijden zijn afhankelijk van de voorstellingen in het Tropen theater.
De agenda kunt u vinden op www.tropentheater.nl.

N.B. De aanbieding geldt voor alle soorten voorstellingen!



Minimaal: 20 personen
Maximaal: 500 personen
Duur: Ca. 3 uur (afhankelijk van lengte voorstelling)
Inclusief: Aan boord: Bediening, bier, fris en huiswijn, zoutjes & kaas, ophalen binnen 30 minuten varen vanaf de rederij. In Tropentheater: voorstelling

shadow